Yazılım Geliştirme

 İnoventa Bilgi Teknolojileri, konsept ve stratejiden, dizayn ve uygulamaların hayata geçirilmesine kadar uçtan uca çözümler sunan bir bilişim teknolojileri danışmanlık firmasıdır. Müşterilerine işlerini pazarda daha iyi konumlandırırken sunduğu yaratıcı ve inovatif çözümlerle onların iş ortakları olmaktadır. 

 İnoventa Bilgi Teknolojileri, her projeye bilgisini, teknik deneyimini ve şirket kültürünü katar. Müşterilerinin işleri ile aldıkları olumlu geri dönüşler proje ekibini daha da zor problemlerde daha yaratıcı çözümler bulmaya motive eder. İhtiyaçlarınıza en uygun uygulamaları tasarlar, kodlar ve hayata geçirir. Geliştirme sürecinin devamında da yanınızda olmaya devam eder. 

 Analiz, tasarım, kodlama, test ve uygulama adımlarının ardından danışmanlık hizmeti vermektedir. Hayata geçirilen uygulamanın geliştirilmesi de bundan önceki adımlar kadar önemlidir. 

 İnoventa Bilgi Teknolojileri, geliştirdiği yazılım çözümleri ile müşterilerin kendi işlerini çok daha kolay yapmasını sağlar.Böylece müşterilerinin kendi çevrelerinde de marka değeri kazanmalarına destek olur. Proje ekibi, müşterilerinin teknoloji sorunlarında yüksek standartlarda yaratıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir. 

 İnşa edilen yazılım türleri;  

  • Web programları ve müşteri ilişkileri yönetimi yazılımları, 
  • Özel bulut tabanlı uygulamalar, 
  • Müşteri portalları, sosyal ağlar ve katılım platformları, 
  • Karmaşık mühendislik işlemlerini yapabilen uygulama içi çözümler, 
  • Esnek, Intranet portalları, 
  • Portal ve yazılımlar arası entegrasyon