Franchise/Bayi/Şube Yönetim sistemimiz devreye girdi!

Bayi ilişkilerinizi dijital ortamda yürütebileceğiniz çevrimiçi uygulama olan "Bayicim" yazılımı içeride kullandığınız tüm yazılımlarınızla entegre olabilir.

Dilerseniz bayilerinizle ortak kullanacağınız yetkilendirmeyle giriş yapılabilen kapalı size özel bir web portalına da sahip olabilirsiniz. Burada tartışma grupları oluşturabilir, duyurularınızı paylaşabilir ve sadece kurumunuza özel verileri anlık canlı sistem üstünden sunabilirsiniz.

Ortak veya paylaştırılmış e-ticaret sistemi modülü de istenirse portala eklenebilir, bayileriniz kendi e-ticaret sitelerini yönetebilirler. Aynı uygulama çatısı üstünden bayilerinize özel web siteleri de oluşturabilir, kendi haber ve duyurularını paylaşabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Bayicim ile mevcut bayilerin tüm bilgi, satış ve işlemlerine anlık olarak ulaşabilir, bayiler ile merkez arasındaki iletişimi sağlayabilirsiniz. Tüm stok, sipariş ve tedarik sürecini yönlendirebilirsiniz. Ayrıca yeni bayilik başvurularını, bayilik satışlarını ve açılış süreçlerini adım adım takip ve organize edersiniz.

Bayicim; Franchise, şube, bayi veya merkezlerin tüm işlerini yürütebilecekleri Web tabanlı bir uygulamadır. Franchise merkezleri, yeni Bayi / Şube / Franchise / Merkez başvurularının alınmasından merkezle şubelerin etkileşimde bulundukları tüm konuları sistem üstünden yürütebilirler.

www.bayicim.com

| Categories: Genel, Haberler, Güncellemeler | Tags: | Return