DNN İçerik Yönetim Sistemi Web Sitemiz Yayında!

DotNetNuke 2001 yılı başlarında çıkan, açık kaynak kodlu, Microsoft .Net tabanlı, alanında lider İçerik Yönetim Sistemidir. İnoventa Bilgi Teknolojileri olarak 2005 yılından beri Türkiye içinden ve dışından bir çok kuruma DNN (DotNetNuke) web siteleri, intranet portalları, web portalları ve iç uygulamalarla entegrasyonlar gerçekleştirmekteyiz.DNN Corp. (DotNetNuke) www.dnnsoftware.com 'un 10 yıldır tek Türkiye iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

 www.dotnetnuketr.com Türkiye DotNetNuke resmi sitemizdir.

DNN portal sistemi sıradan bir web sitesinden beklentilerinizin çok üstünde bir içerik yönetim sistemidir. DNN Evoq ile tekil web siteleri, web farm, mikro siteler, çevrim içi topluluklar hazırlayabilir ve yönetebilirsiniz.

DNN temalar ve modüller ile tamamen özelleştirilebilir ve genişletilebilir. Web portalınızda ihtiyaçlarınıza uygun yeni modüller ve site temaları geliştiriyoruz. Web siteniz ile içeride çalışan uygulamalarınız arasında entegrasyonlar sağlıyoruz. DNN uluslar arası pazarında şu anda 10.000’den fazla hazır uygulama mevcut.

DNN kurulumu, yapılandırması, güvenliği, güncellemeleri ve yönetimi konularının tamamında size destek oluyoruz. Web portalınızı kendi sunucularımızda host etmek isterseniz, sunucuların bakımını ve güvenliğini sürdürmenize destek olabiliriz. Veya çalışan bir DNN alt yapınız varsa her zaman eğitim ve danışmanlık konularında desteğe hazırız.

DNN Platformu açık kaynak kodlu bedava içerik yönetim sistemidir. Dünya genelinde 750.000'den fazla organizasyon web sitelerini DNN platformu kullanarak geliştirmişlerdir ve geliştirilmeye de devam etmektedirler. 

| Categories: Genel, Haberler, Güncellemeler, Web Portal | Tags: | Return