Danışmanlık ve Eğitim

İnoventa Bilgi Teknolojileri, tüm BT ihtiyaçlarınız için danışmanlık hizmeti vermektedir. Teknoloji çözümlerinden iş uygulamaları gibi bir çok alanda kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. 

İnoventa BT; Teknoloji çözümleri planlarken veya mevcut sistemi iyileştirirken kalıcı, esnek ve verimli çözümler hedefler. Günümüz teknoloji araçlarına hakim ve yeni teknolojileri yakından takip eden ekibimizle BT süreç iyileştirme organizasyonlarınızda en idealist ve sürdürülebilir yapıları oluşturmayı hedeflemekteyiz. Onlarca farklı sistem ve uygulama topolojisiyle tecrübe kazanan ekibiz ile her zaman kolay genişletilebilir BT alt yapısına sahip olacaksınız. Ayrıca tüm iş uygulamaları ve diğer hizmetleri de bulut ortamına taşıyabilir, uygulamalarınıza farklı cihazlardan erişim sağlayabiliriz.

İnoventa BT, DNN web portal eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle dilenen yapıyı oluştururken veya mevcut yapıyı yenilerken deneyimleriyle size danışmanlık hizmeti sunar. Tüm sistem kullanıcıları için her düzeyde eğitim ve danışmanlık hizmetini uzaktan çevrimiçi araçlarla veya birebir eğitimlerle sağlayabilmekteyiz. İhtiyaca yönelik olarak programlanabilen eğitim hizmetleri zaman ve mekândan bağımsız bir şekilde yapılandırılabiliyor. Çalışanların kendi programlarına göre düzenlenebilen eğitim saatleri ile katılımı arttırarak uygulamaların sürekliliğine olanak tanıyor. Eğitim sonunda sağladığınız her çözüme özel dokümanlarla eğitimin kalıcılığı hedeflenmektedir.